Kontakt

Dokonajcie już dzisiaj rezerwacji noclegów w naszym ośrodku. Wolne pokoje w Rewalu czekają na Państwa!

Wychodzimy z założenia, że kto pyta, nie błądzi. Nie ma głupich i banalnych pytań, na które nie da się znaleźć odpowiedzi. Nie ma problemów, których nie damy rady rozwiązać i wątpliwości, których nie możemy rozwiać. Jeśli zastanawiacie się, ile będą kosztować Państwa Rewal wolne pokoje, ile wynosi opłata klimatyczna albo czy zmieści się w pokoju 3-osobowym jeszcze jedna osoba, pytajcie śmiało. A może nie macie z kim zostawić psa i rozmyślacie nad tym, czy akceptujemy zwierzęta? Nie wiecie, czy Wasze dziecko zalicza się do grupy ze zniżką? Również w takich przypadkach zgłaszajcie do nas swoje wątpliwości. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące cen pokojów, ilości wolnych miejsc, warunków rezerwacji, wolnych terminów czy miejsc parkingowych. W rozmowie z nami dowiecie się, ile wynosi zadatek, który wymagany jest do potwierdzenia rezerwacji. Poznacie też odpowiedzi na pytania odnośnie do wyposażenia pokojów, aneksu kuchennego, a nawet menu naszej jadłodajni.

Jeśli interesują Państwa wolne pokoje nad morzem Rewal proszę kontaktować się z nami telefonicznie, pod numerem: +48 604 331 809. Możecie wysyłać również wiadomości z zapytaniami o terminy noclegów i wolne miejsca na nasz adres mailowy: domwypoczynkowy.gasiorowski@gmail.com. Więcej informacji można uzyskać również w recepcji pensjonatu.

Rezerwacji można dokonywać telefonicznie. Aby potwierdzić rezerwację, należy wpłacić zadatek na podany numer konta bankowego. Jeśli nie dokonają Państwo wpłaty w ciągu 3 dni od rezerwacji, zostaje ona anulowana. Pamiętajcie, że sezon zaczyna się u nas od 30 czerwca. Ośrodek wypoczynkowy działa od 15 kwietnia, więc do końca czerwca możecie wynajmować pokoje praktycznie połowę taniej niż w sezonie urlopowym. Nie zwlekajcie i zarezerwujcie pokoje już dzisiaj.

Wolne pokoje Rewal czekają na Państwa!

Skontaktuj się z nami